Hopa chromoterapeutické osvetlenie
[CHSvetlo]
108,20 €
[3.259,63 Sk]

Chromoterapia s elektronickým ovládaním, zložená z 28 farebných LED diód. Individuálny výber farby, nízky odber energie, až 100 000 prevádzkových hodín, trvalé neoslňujúce svetlo, bezhlučný systém.

JANTÁR - ŽLTÝ, povzbudzuje k aktivite ducha aj tela, podporuje pocit bezpečia. Čistí pokožku odstraňuje toxíny a potláča celulitídu. Stará sa o pevné tkanivá a napína pokožku - používaný v kozmetike.
SMARAGD - ZELENÝ, neuróza (pocit vnútornej harmónie a kľudu), bolesti srdca v dôsledku dlhodobého pôsobenia stresu, únavy a nespavosti. Dermatologicky: lieči stavy zápalu.
SMARAGD - ametropia, horúčka, dobrý zdravotný stav, odbúravanie stresu.
OPÁL - BIELY, na jeseň a v zime nahradzuje slnečné svetlo, vyrovná nedostatok energie. Povzbudzuje tvorbu Serotonínu (reguluje nervový systém a spánok).OPAL - srdce, krvný obeh, trávenie, poruchy koordinácie a zraku.
TOPAZ - ORANŽOVÝ, depresie, podporuje pocit bezpečia a radosti zo života, zvyšuje intelektuálne schopnosti, stimuluje krvný obeh a látkovú výmenu, zoštíhlovacia kúra.
TOPAZ - impotencia, krčové žily,celulitída, astma.
ZAFÍR - MODRÝ, uvolnenie, ukľudnenie, meditácia, ukľudňuje poruchy spánku, bolesti hlavy, bolesti krku a kĺbové obtiaže, podporuje schopnosť koncentrácie, doporučovaný pri neurózach a pri pocitoch strachu, zastavuje chuť k jedlu, zníženie nadváhy.
ZAFÍR - astma, pálenie očí, žalúdočné problémy, srdcové problémy, posilnenie nervového systému.
AMETYST - FIALOVÝ, ukľudňuje nervy, potlačuje poruchy spánku, stres a napätie, má očistné účinky, pomáha pri hojení rán a potlačovaní celulitídy. AMETYST - bolesti hlavy, nespavosť, migréna, stres, nervozita.
RUBÍN - ČERVENÝ, pri vysokom krvnom tlaku, povzbudzuje psychiku a duševnú aktivitu, stimuluje zmyselnosť a odbúrava stavy depresií.
RUBÍN - srdce a krvný tlak, bolesti hlavy a nespavosť.

Košík viacej
Konverzný kurz:
1€ = 30,1260 Sk
0 položiek
Upozornite priateľov
 
Upozornite priateľov na tento tovar
Informácie

 Vážení zákazníci, pre
 bližšie  informácie sme tu
 pre vás počas pracovných
 dní od 08.30 do 16.30 hod.

INFOLINKA:
Tel/ fax 041 / 433 40 89

Facebook už aj my


Novinky viacej
SIENA 140 X 140 CM
SIENA 140 X 140 CM
226,40 €
[6.820,53 Sk]
Upozornenie viacej
UpozornenieInformujte ma o zmenách v Hopa chromoterapeutické osvetlenie